Şehirler arası taşıma ister karayolu yük taşımacılığı ister evden eve nakliyat kapsamında kurumsal hizmetler üreten bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz efendim. Çünkü şehirler arası taşıma bizim işimiz. Uzun yıllardır sizlere bu alanda hizmetler üreten firmamızın yüzlerce başarılı çalışmasına imza attığını hemen belirtelim. Dolayısıyla bu önemli konuda işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. Peki, firmamızı diğer nakliyat hizmeti sunan kuruluşlardan ayıran en belirgin özellik nedir. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve çalışmalarımızın detaylarına kısaca değinelim. Sürecimiz bir ücretsiz ekspertiz çalışması ile başlama alıyor

Ücretsiz Expertiz İşleminde Net Fiyatlar Ortaya Çıkıyor

Adresinizin müsait olması durumunda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz çalışmasında hem eşyalarınıza uygun araç tahsis edilmesi hem de net fiyatların ortaya çıkması hedefleniyor. Çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz notları ile birlikte geri dönüyor ve sizin talep ettiğiniz tarih aralığında asansörlü taşıma araçlarımız ile tekrar adresinize ulaşıyoruz. Hızlı bir şekilde eşya paketleme ve ambalajlama hizmetini sunmaya başlayan personelimiz izolasyonun tamamlanmasının ardından kapalı kasa araçlarımıza eşyalarınızı yüklemeye başlıyor. İzolasyon malzemesi olarak strafor köpük, battaniyeler, koliler, streç film ve balonlu poliüretan naylon malzemesi kullanan firmamızın bu hizmetinden büyük memnuniyet duyacaksınız. Çünkü hasarsız taşımanın mümkün olmasını sağlayan birinci unsur yüksek kalite standartlarında yapılan bu izolasyon çalışmasıdır.

Mobilya Söküm ve Kurulum İşlemlerini Personelimiz Gerçekleştiriyor

İzin verirseniz ayrıcalıklı bir hizmetimizden daha kısaca bahsedelim. Taşınma sırasında evinizde veya işyerinizde bulunan mobilyaların sökülme işlemini lütfen dert etmeyiniz. Çünkü mobilya söküm ve kurulum işlemlerini personelimiz itinalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca su tesisatına bağlı bulaşık veya çamaşır makinesi gibi eşyalarınızı yine firmamızın uzman personeli sökerek ulaşılan adreste monte etmektedir. Tabi olmazsa olmaz hizmetlerimizden bir tanesi de eşya sigortalama hizmetimizdir. Olağanüstü hassas çalışmamıza rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek her türlü hasar bu sigorta kapsamında karşılanıyor. Tabi ki nitelikli hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Ofis ve büro taşıma, şehiriçi ve şehirler arası taşıma dışında, eşya depolama tarzında hizmetlerimizin bulunduğunu lütfen unutmayınız. 7/24 açık bulundurduğumuz Müşteri Destek hattını günün her saatinde aramaktan lütfen arayınız.  Yetkililerimiz sizleri yanıtlamak üzere telefonları başında olacaktır. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın