Fuarlara katılacak bir firmaya mı sahipsiniz. Bu durumda kuruluşumuzun fuar taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Çünkü bu alanda hatırı sayılır bilgi birikimi ve deneyimine sahip bir firmayız efendim. Hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden firma yetkililerimize ulaşabilir ve aranmanızı isteyebilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizlere mümkün olan en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayarak kapsamlı şekilde bilgilendireceklerdir. İsterseniz bu noktadan itibaren hizmetlerimizi biraz daha ayrıntılı şekilde aktarmaya çalışalım.

İşyeri Taşımacılığı Bizim İşimiz

Bilindiği üzere fuarlar tanıtımın ve satışın gerçekleştirildiği konseptlerdir. Dolayısıyla profesyonel anlamda işyeri taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Buradan hareketle yolculuk öncesinde sergileyeceğiniz tüm ürünlerin itinalı bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması şarttır. Ayrıca bu izolasyon işlemi hizmetlerimizin başlangıç noktanızı oluşturuyor. Sonrasında ulaşılan fuar bölgesinde stand kurulumu ve diğer benzer çalışmalarda da yine firmamızın Etkin deneyimlerinden yararlanmanız mümkündür. Tabi tüm bu işlemler öncesinde taşınacak olan malzemenin incelendiği bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirdiğimizi anti parantez belirtelim. Bu çalışmada malzemenin ulaşılan alanda kurulumu gerekli olan donanım ve uygun araç tahsisine kadar pek çok farklı tespit yapıyoruz. İzolasyonda straforlu köpükler, balonlu naylonlar, koliler ve streç film tarzında malzemeler kullanıyoruz. Bunun yanı sıra sökülerek birleştirilmesi gereken malzemeler firmamızın personeli tarafından sökülerek kurulum işlemleri yapılmaktadır.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Deneyimlerimizden Mutlaka Yararlanmalısınız

Hiç kuşkusuz fuar tarzında organizasyonlara katılacak firmalar sadece malzeme yönünden taşımaya ihtiyaç duymazlar. Bu nedenle firmalar aynı zamanda ofis ve büro taşımacılığı tarzında hizmetleri ihtiyaç duyabiliyorlar. Dolayısıyla bu yönde bir hizmet arayışı içerisindeyseniz firmamızın etkin deneyimlerinden mutlaka yararlanmak isteyeceksinizdir. Çünkü uzun yıllara dayalı tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde huzurlu olduğu kadar sağlıklı bir nakil süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Ayrıca şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık, asansörlü taşıma hizmetleri, sigortalı taşıma ve eşya depolama gibi ilave hizmetlerimizde sizlerin %100 memnuniyetini hedefliyoruz. Lütfen başta fuar taşımacılığı olmak üzere tüm ayrıcalıklı çalışmalarımız hakkında daha kapsamlı bilgi almak için firmamıza ulaşmaktan çekinmeyiniz. Fiyatlarımız ve çalışma standartlarımız ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmekten büyük mutluluk duyarız efendim. Şimdiden başarılı bir fuar süreci diliyoruz.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın