Evinizi veya işyerinizi aniden tahliye etmek zorundasınız ve eşyalarınızın gideceği bir adres henüz yok. Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait modern tesisler içerisinde yer alan bu depolar olumsuz iklim koşullarından izole bir yapıda tasarlanmıştır. Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve destek istemek olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Çalışması İle Hizmetlerimiz Başlıyor

Sizlere en net fiyatları çıkarabilmemiz açısından eşyanın durumunu ve yoğunluğunu adreste incelememizi sağlayan bir yöntem kullanıyoruz. Ücretsiz ekspertiz olarak adlandırılan bu yöntem fizibilite çalışması olarak nitelendirilebilir. Elbette eşyaların olduğu gibi depolara kaldırılması mümkün değildir. Çünkü bir izolasyon çalışması yapılmadan hiçbir eşya depolarındaki yerini alamaz. Eşya paketleme ve ambalajlama çerçevesinde sağlamış olduğumuz izolasyon çalışmaları sonrasında eşyalarınızı kapalı kasa araçlara alınarak ulaşacağı depoya doğru yola çıkarıyoruz. İzolasyon sırasında balonlu poliüretan naylonlar, strafor köpükler, koliler ve streç film kullandığımızı anti parantez belirtmiş olalım.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Çerçevesinde Hizmetlerimizi Sunuyoruz

Tabi eşyaların depolara alınması uluslararası standartlarda bir nakil işlemini gerektiriyor.   Tıpkı evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi tüm prosedürü sizlerin depolara alınacak eşyalarınızda uyguluyoruz. Ayrıca eşya sigortalama hizmeti olarak bilinen ayrıcalıklı bir hizmetimiz daha bulunuyor. Dolayısıyla bu hizmetimiz hem nakil sırasında eşyalarınız da firmamızdan kaynaklı bir hasar meydana geldiğinde devreye girerek herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor. Bunun yanı sıra isterseniz eşyalarınızın depolarımızda beklediği süre içerisinde eşya sigortalama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Makul Seviyelerde Bulunuyor

İzin verirseniz bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Firmamızın WhatsApp hattına ve e-posta adreslerimize ulaşan soruların başında eşya depolama fiyatları birinci sırada geliyor. Dolayısıyla bu konuya hemen açıklık getirmemizde yarar bulunuyor. Eşya depolarındaki fiyatlama eşyanızın yoğunluğu ve hacmi ile ilgili olarak değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle eşyanın yerinde teşhis edildiği ücretsiz ekspertiz çalışması yapılmadan net bir fiyatlamadan söz etmek maalesef mümkün olamamaktadır. Ancak Lütfen bu konuda hiçbir endişe taşımadan firmamıza ulaşınız. Rasyonel bir fiyat ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz efendim. Ayrıca eşya depolama ve diğer hizmetlerimiz hakkında firmamızı 7/24 arayabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Esen kalınız

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın