Her insan yaşamı boyunca bir veya birkaç kez taşınmak durumunda kalmıştır. Eğer şu anda böyle bir dönem yaşıyorsanız ve profesyonel düzeyde evden eve nakliyat hizmetleri sunan bir firma arıyorsanız firmamız aradığımız kuruluş efendim. Çünkü bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı referans çalışmamız bulunuyor. Üstelik gayet makul fiyatlar çerçevesinde uluslararası standartlarda hizmetler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramak ve yetkililerimizden uzman desteği istemek olacaktır. Sonrasında adresinizde gerçekleştirdiğimiz ücretsiz ekspertiz çalışması ile hizmetlerimiz start alıyor.

Asansörlü Taşıma Hizmetleri Sunuyoruz

Ücretsiz expertiz hizmeti sırasında eşyalarınızın dışında aynı zamanda asansörlü taşıma hizmetlerimiz için binanızın konumunu da inceliyoruz. Bu çalışma sonrasında en net fiyatları sizlere takdim ediyoruz ve sizlerden bir taşınma tarihi talep ediyoruz.

Daha sonra bu tarih aralığında adresinize gelerek çalışmalarımızı başlatıyoruz. Adresinize ulaşmanızın ardından bir başka önceliğimizi eşya paketleme ve ambalajlama çalışması oluşturuyor. Bu izolasyon çalışması doğru bir şekilde gerçekleştirilmeden maalesef eşyalarınızda nakli sırasında hasar oluşması kaçınılmazdır. Dolayısıyla uluslararası standartlarda gerçekleştirdiğimiz izolasyon çalışmasında %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz diyebiliriz. Bu çalışmada balonlu poliüretan naylonlar, battaniyeler, koliler ve streç film kullandığımızı hemen belirtelim. Özenle paketlenen eşyalar daha sonra kapalı kasa evden eve nakil araçlarımıza yükleniyor. Ayrıca eşyalarınızın tahliye gibi nedenlerle gideceği bir adres olmaması halinde modern eşya depolama tesislerimizde eşyalarınızı barındırabildiğimizi anti parantez belirtmiş olalım.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetlerimiz Huzurlu Bir Süreç Sağlıyor

Kurumsal hizmetler geliştiren firmamız aynı zamanda sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Bu nedenle huzurlu bir nakil sürecinin sizleri beklediğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Ayrıca paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile ilgili bir detayı daha hemen vurgulayalım. Adresinizde bulunan mobilya ve elektromekanik grupta yer alan cihazlarınızın sökülmesi ve ulaşılan yerde monte edilmesi işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştirmektedir. Bu nedenle su tesisatına bağlı cihazlar ile ahşap mobilyalarınızın sökülme ve monte işlemlerini dert etmenize gerek bulunmuyor efendim. Evden eve nakliyat hizmetlerinin dışında ofis ve büro taşıma çalışmalarında etkin deneyimleri bulunan firmamızdan bu yönde de talepte bulunabileceğinizi lütfen unutmayınız. Lütfen 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. Yetkililerimiz sizleri memnuniyetle cevaplayacaklardır. Kuruluşumuzu tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın