İşyerinizi bir yerden farklı bir yere taşıyacaksınız profesyonel ofis büro taşımacılığı hizmetleri sunan firmamızı tercih etmek isteyeceksinizdir. Çünkü bu alanda Bir Hayli iddialıyız ve yüzlerce başarılı referans çalışmamız bulunuyor. Hizmetlerimize ulaşmak için ve sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramak ve bilgi istemeniz yeterli oluyor. Dilerseniz şimdi de bu kapsamda nasıl bir çalışma modeli ile hareket ettiğimizi biraz daha kapsamlı şekilde aktaralım. Öncelikle taşınacak işyerinde ücretsiz ekspertiz olarak adlandırılan bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma sırasında eşyalarınızın durumunu gözden geçiriyoruz ve ihtiyaç duyulabilecek donanımın neler olduğunu tespit ediyoruz. Sözgelimi ofisinizde veya büromuzda özel cihazlar bulunabilir ve bu cihazların sökülmesi ile kurulması işlemleri için gerekli donanım ücretsiz ekspertiz çalışması sırasında anlaşılmış oluyor. Ayrıca bu çalışmanın ardından sizlere fiyatlarımızı takdim ediyoruz

Eşya Depolama Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz

İş yerinin tahliyesinin zorunlu olduğu dönemlerde kurtarıcı görevi üstlenen eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Tabi eşya depolarımız güvenlikli tesisler içerisinde yer almaktadır. Dolayısıyla eşyalarınız sizler gelip teslim alana kadar firmamızın gözetimi altında barındırılmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın depolarımızda bulunduğu süre içerisinde sigortalandığını hemen belirtelim. Bu nedenle huzurlu bir depolama süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz efendim. Elbette hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, hastane ve banka taşımacılığı gibi diğer nitelikli hizmetlerimizden pekâlâ yararlanabilirsiniz.

Şirket Taşımacılığı Noktasında Tecrübelerimizden Yararlanabilirsiniz

Takdir edersiniz ki şirket taşımacılığı bilgi birikimi ve hassasiyet gerektirir. Dolayısıyla bu alanda yeterli düzeyde donanımı ve uzman personeli bulunan firmamızı tercih etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Tabi kurumsal hizmetler üreten firmamız aynı zamanda nakil sırasında eşya sigortalama hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle olağanüstü dikkatli ve titiz bir çalışma sergilememize rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek hasar için endişe etmenize gerek kalmıyor. Lütfen başta ofis büro taşımacılığı olmak üzere tüm hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak için 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını arayınız. Firma yetkililerimiz uygun fiyatlarımız ve yüksek hizmet kalitemiz hakkında sizleri kapsamlı şekilde bilgilendireceklerdir. Ayrıca isterseniz firmamıza WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilir ve aranmanızı talep edebilirsiniz. Bu önemli konuda firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın