Güventürk Nakliyat Bilgi ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti (“Güventürk Nakliyat”) olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Güventürk Nakliyat Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

İşbu Politika’nın amacı, Güventürk Nakliyat tarafından işletilmekte olan www.Güventürk Nakliyat.com.tr (“Site”) internet sitesi ile mobil uygulamanın (hepsi birlikte “Platform” olarak anılacaktır) işletilmesi sırasında Platform üyeleri/ziyaretçileri/kullanıcıları (hepsi birlikte “Kullanıcı” olarak anılacaktır) tarafından Güventürk Nakliyat ile paylaşılan veya Güventürk Nakliyat’ın, Kullanıcı’nin Platform’u kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

Kişisel veriler, Platform üzerinden ve elektronik ortamda toplanmaktadır. Toplanan kişisel veriler 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde ve bu Gizlilik Politikası’nda belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

Güventürk Nakliyat’ın kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı sadece Platform da tanımlanmış olan kendi faaliyetlerini gerçekleştirmekten ibarettir.

Kullanıcının bir teklifi onaylaması ve Algoritma gereği iletişim bilgileri ilana teklif veren sınırlı sayıda firma ile paylaşılabilir.

Güventürk Nakliyat, Kullanıcı’ların Platform üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi kapsamakta olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Kullanıcı Platform üzerinden teklif veren firma ile iletişme geçmek için onay vermesi halinde ad, soyadı ve telefon numarasının bu firma ile paylaşılacağını kabul etmiş olur. Müşteri Temsilcisi ile yapılan görüşme ile onay alınması halinde yine istenilen firma ile ad, soyadı ve telefon bilgisi paylaşılabilecektir.

Güventürk Nakliyat, işbu Politika ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır. Güventürk Nakliyat, kişisel bilgileri kendi içinde müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

Güventürk Nakliyat, kişisel bilgileri gizli tutmaya azami özeni göstermeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Güventürk Nakliyat, işbu Politika hükümlerini, dilediği zaman Platform da yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Güventürk Nakliyat’ın değişiklik yaptığı Politika hükümleri Platform da yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın