Ev taşımaya karar verdiyseniz her yönüyle beklentilerinizin ötesinde bir nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik asansörlü taşıma hizmetlerimiz bulunuyor ve nakil süresini oldukça kısaltan bu uygulamayı binanızın konumunun müsait olması durumunda mutlaka kullanıyoruz. Dolayısıyla makul fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle sizlerinde firmamızı tercih etmek isteyeceğiniz düşünüyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hizmetlerimizin önemli satır başlarını aktarmaya çalışalım. Firmamız ile bağlantı kurmanızı hemen ardından ekiplerimiz ücretsiz expertiz olarak adlandırılan çalışmayı gerçekleştirmek üzere adresinize ulaşıyor. Bu çalışma eşyalarınızın yerinde incelendiği ve en net fiyatlarının sizlere takdim edildiği önemli bir hizmet türüdür.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Sunuyoruz

Elbette hasarsız bir taşımacılık için eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri büyük önem taşıyor. Buradan hareketle firmamızın gerçekleştirmiş olduğu profesyonel düzeydeki izolasyon çalışmasından büyük memnuniyet duyacaksınız. Çünkü bu işlemi uluslararası kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz efendim. İzolasyon sırasında balonlu poliüretan naylon, koliler, battaniyeler ve streç film kullanıyoruz. Tabi özenle ambalajlanan eşyalarınız kapalı kasa nakil araçlarımıza yükleniyor. Bunun yanı sıra mobilya söküm ve kurulum işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Dolayısıyla sökülmesi gereken gardıroplar veya yatak odası bazaları gibi eşyalarınızı dert etmenize gerek yok. Ayrıca duvara sabitlenmiş TV üniteleri veya çamaşır makinesi gibi cihazlarınızı da firmamızın personeli sökerek ulaşılan adreste monte ediyor.

Ofis ve Büro Taşıma İşlemlerinde Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz

İzin verirseniz kısa bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Firmamız ofis ve büro taşıma işlemlerinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Dolayısıyla işyeri taşımacılığı alanındaki etkin bilgi birikimi ve deneyimlerimizden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra huzurlu bir nakil sürecini sağlayan eşya sigortalama hizmetimiz bulunduğunu hemen belirtelim. Elbette firmamız olağanüstü dikkatli ve özenli bir taşımacılık hizmeti sunuyor. Ancak bu hassas çalışma sistematiğimize rağmen firmamızdan kaynaklı olacak bir hasar meydana gelmesi durumunda sigorta sistemimiz ortaya çıkacak hasarı tamamı ile karşılıyor. Tabi hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Eşyalarınızın ulaşacağı bir adresin bulunmaması durumunda eşya depolama hizmetimizden yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Depolarımız güvenlikli modern tesislerde yer almaktadır ve rutubet gibi herhangi bir sorun kesinlikle bulunmamaktadır. Lütfen 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattı üzerinden firmamıza ulaşmaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. Yetkililerimiz sizleri başta asansörlü taşıma hizmetimiz olmak üzere tüm detaylarla ilgili kapsamlı şekilde bilgilendireceklerdir.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın